Pozició kereső

Az ÁllásHollandia holnap hollandiai munkalehetőségeket kínál. Az ÁllásHollandia a munkaszerződésen túl segít a nyelvtanulásban és a lakhatásban is.

Töltse fel önéletrajzát!

Én mit szeretnék, te mit nyújtasz nekem, mi mit érünk el együtt...! Töltse fel önéletrajzát, hogy Önre találhassanak!

...a részletekért olvasd el az önéletrajzi segédletet

Gondozói munka idősek otthonában

(A jelentkezéshez be kell lépnie.)

FAQ

Az álláshirdetés részletei

Pozicíó:Szociális ápoló
Munkaidő:megbeszélés szerint
Feladatok:Idősek otthonába keresünk szakképzett ápolót. Az otthon élete gondosan megtervezett.
Elvárások:Szakképzett, diplomás ápoló végzettség, korábbi munkatapasztalattal idősekkel. Az idősek otthona a keresztény értékrendet követi.
Előnyök:
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalattal
Végzettség: Felsőfokú (egyetem), Felsőfokú (főiskola), Szociális ápoló diploma
Nyelvtudás:angol
Munkavégzés helye:Netherlands, Central Netherlands

Kiket keresünk?
Szakképzett, diplomás ápolókat, akik képesek az önálló munkára és tiszteletben tartják az idősek igényeit. Az idősek otthona a keresztény értékrendet követi.

Bérezés
A munkának megfelelően, rugalmas munkaidőben. Az állás egy éves szerződést kínál, az év letelte után lehetőség van státuszt kapni az intézménynél.

Hogyan lehet jelentkezni?
Regisztráljon és töltse fel önéletrajzát és kattintson a JELENTKEZEM gombra.

FAQ

Lépjen be vagy regisztráljon

Elfelejtette a jelszavát?

Az állásokra való jelentkezéshez regisztráció szükséges.

Hírlevél